Birikimevim vade ile ev almak için avantajı kaçırmayın diyor. Sizler de yaptığınız birikim sonucu hayalinizdeki eve kavuşmak istiyorsanız Birikimevim ile hemen tanışabilirsiniz. Birikimevim, yıllardır bu sektörde vermiş olduğu hizmetler karşılığında pek çok insanı ev sahibi yapmış ve de kaliteli Konutları uygun fiyatlarla sağlama konusunda profesyonel destek sunmakta olan bir kuruluştur.

Özellikle de son yıllarda Türkiye’nin neresinde oturuyor olursanız olun dilediğiniz eve kısa süre içerisinde erişebilme imkanı sağlayan Birikimevim, taksitle ev almak isteyenler için de geniş ödeme yöntemleri sunuyor. Oturduğunuz yerden sıkıldıysanız veya yeni bir eve çıkarak ev sahibi olmak istiyorsanız sizler de Birikimevim’in sunmuş olduğu birbirinden farklı fiyat avantajlarına sahip evlere sahip  olabilirsiniz.

Günümüz şartlarında evler hem yatırım hem de konaklama amaçlı olarak kullanılabilmektedir. Bu şartların hepsini bir arada toplayan ve de sizler için uygun fiyat avantajları sağlayan Birikimevim, vadeli olarak sunmuş olduğu çeşit çeşit evleri de ayağınıza getiriyor.
Kredi kartı ile alışveriş yapanların çok yakından tanıdığı vadeli alışverişler, hem bütçenizde açık oluşturmuyor hem de yapılan işlemlerde pratik bir kolaylık sağlıyor.

Birikimevim’in Sağladığı Vade İle Ev Almak İçin Avantajı Kaçırmayın!

Vardı kavramı aslında insanların aldıkları ürün karşılığında ödeyecekleri ücreti  belirli zamana yaymaları ile oluşan bir kavramdır. Yani örnek vermek gerekirse 12 ay vadeli olarak satın almış olduğunuz bir  evin toplam tutarını 12’ye bölerek her ay sabit bir ücret ödemeniz, vadeli bir alışveriş yapmanıza neden olur. Bu noktada nakit olarak satın alma durumunda olmayan müşterilerimizi de mutlu edecek şekilde bir paket hazırladık. Evlerimizin  değeri oldukça uygun fiyatlarla satışa sunulmasının yanı sıra ödeyeceğiniz toplam ücreti farklı vade seçenekleri ile değerlendirebilir, sizler ve her ay belirli bir taksitini ödeyerek ekonomik anlamda sıkıntı yaşamadan güzel bir oturum imkanı sağlayabilirsiniz. ‘’Vade ile ev almak için avantajı kaçırmayın’’ sloganı ile çıktığı bu yolda pek çok insanı ev sahibi yapan Birikimevim, sizlerin de bu fırsatlardan yararlanabilmesi konusunda iletişime geçmeniz için sabırsızlanıyor.