Ev almanın hayal olduğunu düşünenlere müjde denilebilecek bir kalitede sistem sunuluyor. Bu sistemde kişiler bütçelerine uygun olan bir seçenekle ev sahibi olabilecek. Sistem son derece garantili olurken, aynı zamanda dar gelirliye ev alma imkanı sunuyor. Hem avantajlı olan hem de kolay ödeme seçenekleri bulunan bu ev alma sistemini Birikimevim sunuyor.

Birikim Nasıl Yapılıyor?

Son yıllarda ev fiyatlarında büyük bir artış yaşandığı bir gerçek. Bu nedenle herkes birikim yaparak ev almanın bir hayal olduğu görüşünü taşıyor.

Ancak Birikimevim tarafından sunulan seçeneklerle;

  • Faizsiz,
  • Peşinatsız,
  • Taksitle,
  • Ara ödemesiz,
  • Bütçeyi zorlamadan ev sahibi olunabiliyor.

Türkiye’nin dilediğiniz il veya ilçesinden evi bu sisteme katılarak kolayca alabiliyorsunuz. Gelir düzeyinize göre kendi belirleyeceğiniz evi aylık taksitler ödeyerek satın alabiliyorsunuz.

Birikimle Ev Nasıl Alınıyor?

Banka kredisiyle uğraşmadan, gereksiz prosedürlerle zaman harcamadan kendinize özel ödemelerle Birikimevim’den ev alabilirsiniz. Birikimevim kişilerin ev sahibi olması için kaliteli seçenekler sunuyor. Bu seçeneklerden hangisi size daha sıcak geliyorsa bu seçeneğe katılım yapıp, dilediğiniz evi satın alabiliyorsunuz.

Bu sistem taksitle ev almak isteyenlerin, ekonomik durumlarına uygun olan taksitlerle ev almalarını sağlıyor. Almak istedikleri evin fiyatına uygun olan gruba katılan kişiler, bu grubun ödeme skalasına göre taksitle ev alabiliyor. Diledikleri takdirde sabit ödeme sistemiyle, diledikleri takdirde erken teslimatlı sistemle, diledikleri takdirde ise tüm detaylarını kendilerinin belirledikleri sistemle ev alabiliyor. Ara ödemesiz, ek ödeme negatifliği olmadan ev almak isteyenler için Birikimevim tarz bir içerik sunuyor.

Peşinatsız Ev Alma Yöntemi Var Mı?

Ev almak isteyen çoğu kişi ilk etapta peşinat ödemesi yapma sıkıntısı yaşıyor. Birikimevim sisteminde ise peşinatsız ev alma içeriği sunuluyor. Katılacağınız grubun içeriğine özel olarak peşinat ödemeden ev sahibi olabilirsiniz. Sürekli olarak farklı kampanya ve avantajlı ev alma seçenekleri sunan sistem, kişilerin zorda kalmadan ev taksitlerini ödemelerinde de katkı yapıyor.

Banka Kredisiz Ev Almak

Banka kredisi kullanma problemi yaşayanlar da Birikimevim’de bulunan seçeneklerle ev alabiliyor. Son derece kaliteli olan bu ev alma şekli, büyük kolaylık ve avantaj sağlıyor.