Günümüzde birçok insanın istediği ve hayalinde olan bir şeydir ev sahibi olmak. Yıllarca bunun için çalışır, birikim yapar. Birçok insanda birikim yapamamaktadır. Ev sahibi olmak da diğer temel ihtiyaçlar gibi önemli bir ihtiyaçtır.

Faizsiz Ev Alma

Ev sahibi olmak isteyen birçok kişi bankadan kredi çekip faiz ödemek istemiyor. Çekilen kredi tutarları üzerine bir de faizler binince işin içinden çıkılamayacak bir hal alabiliyor. Bunun için birçok kişi faizsiz ev almak istiyor. Birçok faizsiz ev alma yöntemi ortaya çıktı. Bunlardan biri de Birikimevim.

Birikimevim İle Ev Sahibi Olmak

Birikimevim firmasının başlattığı faizsiz kira öder gibi ev sahibi olmak projesi ile ev sahibi olmak isteyip de olamayanların yardımına koşmayı amaçlamaktadır. Bu proje ile kirada oturup zorluk çeken kişiler kendi evlerinde daha rahat bir hayat sürdürecekler. Kira ödemek yerine sahip olacakları ev taksitlerini ödemek kişiler açısından daha iyi olacaktır.

Faizsiz Ev Sahibi Olmak İsteyenlere 3 Farklı Sistem

Faizsiz ev sahibi olmak isteyenler için Birikimevim firması 3 farklı sistem ile kişileri kiracıya ev sahibi olabilme yolunda fırsatlar sunmaktadır. Birikimevim’ in sunduğu bu sistemler ise;
Erken teslimat
Sabit
Serbest

Erken Teslimat Sistemi

Birikimevim’in sunduğu bu sistem ile taksitle ev alma düşüncesi olan kişiler, erken ödemeli sistemden yararlanarak evlerine daha kısa sürede sahip olabilmektedir. Bu sistemde ek olarak bir ücret talep edilmez, sadece kişi ödeyebileceği taksitleri kendisi belirler.

Sabit Sistem

Bu sistemde kişiler, eşit ve belirli sabit ödemeler yaparak ev sahibi olabilmektedir. Sabit sistemde yer almak isteyen kişilerin, eve sahip olacağı tarih noter ile belirlenmektedir.

Serbest Sistem

Bu sistemde ise kişiler, sahip olmak istedikleri evin tarihini kendisi tarafından belirlenme fırsatı sunuluyor. Serbest sistem ile faizsiz ev almak isteyen katılımcılar, istediği eve istediği tarihte sahip olabilme avantajı elde ederler.
Belirtilen bu sistemler katılımcılara çeşitli fırsatlar sunmaktadır. Bu sistemlere dahil olarak sunulan çeşitli avantajlar ile ev sahibi olabilirsiniz.