Ülkemizde konut sahibi olmak isteyen kişiler sürekli olarak konut kredisinde faizlerin düşmesini bekliyor. Ancak sistem farklı bir döngü ile işliyor ve konut kredisi faiz oranları düşürüldüğünde konut fiyatları artıyor. Bu durum kişileri sıfır faizli kredi beklentisine sokuyor.

Buna rağmen son yıllarda taksitle ev alma fikri daha mantıklı bir seçeneği oluşturuyor. Ev almak isteyen kişiler bu sayede bankadan kredi çekmek zorunda kalmıyor. Yıllardır bu sistemi uygulayan Birikimevim firmasının, kurumsal yapısıyla ve güvenilirliğiyle milyonlarca aileyi ev sahibi yaptığı biliniyor.

Peşinatsız Ev Alınır Mı?

Bankadan konut kredisi alınarak ev sahibi olmak isteyenlerin satın alacakları konutun %25’ini peşin ödemesi gerekiyor. Bu nedenle bazı kişiler konut alma fikrine sıcak bakamıyor. Oysa Birikimevim ev sahibi olmak
isteyenlere;
-Peşinat ödemeden,
-Faiz ödemeden,
-Kredi çekmeden,
-Taksitle,
-Ara ödeme yapmadan
konut alma imkanı sunuyor. Birikimevim’in farklı sistemlerine katılım yapan üyeler taksit taksit ödeyerek ev sahibi olabiliyor.

Peşinatsız Ev Nereden Alınıyor?

Peşinat ödemeden, senetle ev almak isteyenler Birikimevim’e başvuru yapabiliyor. Firmanın Türkiye’de binlerce ofis ve showroomu bulunuyor. Bu ofislere bizzat başvuru yapılabiliyor. Birikimevim’in resmi web sitesi üzerinden ev almak isteyenler online başvuru formunu doldurarak, konuyla ilgili bilgi alabiliyor. Firma yetkilileri kısa süre sonra kişilere ulaşarak tüm ayrıntıları açıklıyor.

Peşinatsız Ev Nasıl Alınıyor?

Peşinatsız ev almak için Birikimevim firmasına başvuru yapılıyor. Sistem kanunlara özel olarak resmi ve güvenilir olarak işliyor. Sisteme katılan tüm kişiler ev almak isteyenlerden oluşuyor. Bu kişiler satın almak istedikleri evin fiyatına göre grup oluşturuyor. Gruptaki üye sayısına göre taksit yapılıyor ve aylık olarak her ay bir üyeye ev satın alınıyor. Türkiye’nin tüm illerinden ve ilçelerinden istenilen ev alınıyor. Evini erken teslim almak isteyen kişiler dilerlerse önden peşinat verebiliyor. Ara ödeme ya da taksit miktarını artırmak evin borcunun daha kısa sürede bitmesini sağlıyor. Birikimevim firması üyelerine farklı dönemlerde farklı ve cazip kampanyalar sunuyor. Sistemin hızlı, güvenilir ve kaliteli işlemesi üyeler için her zaman artı sağlıyor.