Az peşinatla ev almak için Birikimevim, tam olarak sizler için biçilmiş kaftan bir hizmet sunuyor. Özellikle de son dönemlerde insanların ev sahibi olmak için yatırım yaptığı bir dönemde yaşıyoruz. Son derece güvenilir bir hizmet sağlayan ekibimiz, yatırım yapmak isteyenlerin ilk tercihi olmaya devam ediyor. Ev almak için geç kaldığınızı düşünüyorsanız veya çok pahalı fiyatlarla karşı karşıya geliyorsanız bizimle tanışmamışsınız demektir. Kiradan kurtulmak ve kendine yepyeni bir konut satın alarak ekonomik anlamda rahatlamak isteyenlere yardımcı olan sistemimiz içerisinde, az peşinatlı olarak sunduğumuz ev imkanları, Türkiye toprakları altında hangi şehirde oturuyor olursanız olun sizlerin erişebileceği ve ödeme yöntemlerini uygun koşullarda sağlayabileceğiniz şekilde tasarlandı.

Az Peşinatla Ev Almak İçin Birikimevim Doğru Adres!

Özellikle de son dönemlerde sahte vaatlerle ev sahibi yapacağını iddia eden şirketlerin sayısı bir hayli fazlalaştı. Bu noktada güvenilir bir şekilde ev sahibi olanlara uygun fiyat avantajları sağlayan Birikimevim, uzun yıllardır sunmuş olduğu geniş hizmetleri ile sizleri ev sahibi yapmaya devam ediyor. Türkiye çapında geniş bir kitleye sahip olan Birikimevim, dört bir yandan hızlı bir şekilde sizlerin ev sahibi olabileceği şekilde tasarlanmıştır. Taksitle ev almak isteyenler için sunulan ekstra özellikler, az peşinatla sunulduğu takdirde müşterilerin ilk tercihi olmaktadır. Kredi şartlarını yerine getirebilen kullanıcılarımız için oldukça geniş bir ödeme yöntemi sunuyor ve de anlaşmalı bankalar aracılığı ile sunduğumuz çeşitli ödeme imkanlarından yararlanabilirsiniz.

Birikimevim Avantajları

2020 yılı itibariyle genişleyen ve güncellenerek devam etmektedir. Güncel olarak kur fiyatlarını sabit tutan Birikimevim, sizlerin de ev sahibi olabilmenize olanak sağlar. Müstakil evden tutun da apartmanlara kadar her kategoriden eve sahip olmak sizlerin de en doğal hakkı. Sizler de bu haktan yararlanarak evlerinizde oturmanın keyfini sürmek ve de geleceğe emin adımlarla ilerleyerek ailenizin barınabileceği güzel bir ev sahibi olmak istiyorsanız Birikimevim ile iletişime geçebilir son derece modern çizgilerle bezenmiş bir o kadar da şık evlerde uygun fiyat avantajları ile sahip olabilme imkanlarından yararlanabilirsiniz. Az peşinatla ev almak için Birikimevim ile tanışın…